Верхова їзда

Верхова їзда, кінні прогулянки — це насолода швидкістю руху; копита коней, що відбивають чіткий ритм галопу і неперевершені відчуття польоту і свободи...

Коні були супутниками людини все життя. Важко сказати, коли і де коні вперше підкорили людину своєю красою та щирістю. Ці розумні тварини живуть пліч-о-пліч з людьми фактично від зародження цивілізації.

Кінні прогулянки і верхова їзда сьогодні стають усе більше популярними видами активного відпочинку. Адже в прогулянках на конях є і незвичайність (навіть екстрим), і користь, і аристократизм, і спілкування з розумною та доброю твариною. Кінні прогулянки та кінні походи, розроблені   адміністрацією готелю , доступні всім — і досвідченим вершникам, і зовсім новачкам!

Кінний спорт вважається елітним та вишуканим видом спорту для обраних.  Ми пропонуємо також індивідуальні кінні прогулянки та багатогодинні прогулянки мальовничими краєвидами для груп. Кінна прогулянка — це можливість зануритися в красу дикої природи , відволіктися від проблем та знайти гармонію в душі. Відпочивайте всією сім'єю, залучаючи до активного і корисного відпочинку дітей. Адже верхова їзда дуже позитивно впливає на людський організм, приємно доповнюючи оздоровчий ефект спілкуванням з прекрасною благородною твариною.Наші коні спокійні, з ними легко впорається й новачок! Навчання верховій їзді й кінні прогулянки проходять із дотриманням техніки безпеки. Для діточок пропонуємо прогулянки на поні.Тренер  з верхової їзди — терплячий, доброзичливий, він із задоволенням допоможе  Вам освоїти науку спілкування з конем!

Вартість верхової їзди – 200грн/год
В супроводі інструктора – 50грн/500м
Поні в супроводі інструктора – 50грн/коло

 

Верхова їзда